HİZMETLERİMİZ

DIH Almanya Danışmanlık,  şahısların mesleki eğitim ve iş tecrübelerinin yanısıra bireylerin isteklerini dikkate alarak, bireyleri Almanya'da istihdam eden aracı bir kuruluştur.

 

 

İstihdam Danışmanlığı

 

Almanca dil eğitimini tamamlamış, iş tecrübesi olan yüksek vasıflı bireylere iş kapılarını açmakta kolaylık sağlıyoruz. Ancak bunun için bazı şartları yerine getirmeniz gerekli...

Denklik İşlemleri

 

Almanya Federal Hükümeti yürürlüğe koyduğu göç yasasıyla birlikte artık, üniversite mezunu olmayan ancak mesleki eğitiminin eşdeğerliği olan bireylere de Almanya'da çalışma imkanı sağlıyor.

Almanca Dil Danışmanlığı

 

Alman  Hükümeti hemşire, hasta bakıcı, doktor gibi büyüyen sağlık personeli açığını kapatmak için üçüncü dünya ülkelerinden sağlık personelleri almaktadır. Ancak bunun için dil eğitimi şart..

MESLEK DALLARINA GÖRE İSTİHDAM HİZMETLERİ 

 

Doktorlar

 

Almanya, eğitim görmüş, iş tecrübesi olan yüksek vasıflı bireylere iş kapılarını açmakta kolaylık sağlıyor. Ancak bunun için bazı şartları yerine getirmeniz gerekli...

Hemşireler/Ebeler


Almanya Federal Hükümeti yürürlüğe koyduğu göç yasasıyla birlikte binlerce sağlık personelini Almanya'da istihdam etmek için harekete geçti. 


Hasta Bakıcılar

 

Alman Hükümeti büyüyen sağlık personeli açığını özelliklede hasta bakıcı açığını kapatmak için üçüncü dünya ülkelerinden en az lise mezunu personeller almaktadır.

Danışmanlık Hizmeti

Başvuru formunu doldurarak ya da iletişim numaramızdan Bize Ulaşarak hizmetlerimizden yararlanamaya başlayabilirsiniz.